Predám, kúpim, vymením. (hľadáte citrus?, ponúkate citrus? tu je to správne miesto na ktoré sa obrátiť)

Objednávka citrusov.

Poslaťod citrusarmilan » Uto 01. Jan 2013 16:43:37

Beriem objednávky na citrusy pre rok 2013. Mám množstvo odrôd a tak logický nemám z každej odrody namnožené veľa kusov. Preto ak niekto chce určitú odrodu je lepšie si jú objednáť teraz aby som mohol prípadne namnožiť požadovanú odrodu a rastlinu dodať neskôr. Pre neskúsených pestovateľov odporúčim odrody, ak napíšu v akých podmienkach môžu rastliny pestovať.
citrusarmilan

Re: Objednávka citrusov.

Poslaťod majoxx87 » Uto 01. Jan 2013 18:44:53

Zdravim Vas Milan,
ja som pozeral Vas zoznam a mam tam uz nieco povyberane, tak potom do konca tyzdna sa Vam ozvem mailom, ze co by som zobral od Vas....
Obrázok užívateľa
majoxx87
Administrátor

Poslaťod citrusarmilan » Str 02. Jan 2013 21:54:07

Pozdravujem pán Marian. Niečo by som s Vami vymenil za škoricovník ak by bol namnožený.
citrusarmilan

Poslaťod robtk » Str 02. Jan 2013 22:28:50

Zdravím tiež milana ! Ja som mal už objednané u vás . Niečo by som chcel zmenit. Dohodneme sa Emailom !
robtk

Poslaťod pepone » Sob 02. Mar 2013 22:52:10

zdravim citrusarmilan.....chcel by som sa opytat ci vo Vasej ponuke mandarinok mate vsetky len na studene zazimovanie (napodpniku poncirus)....rad by som rozsiril zbierku o nejaku mandarinku, zatial som zazimovaval moje citrusy (citronovniky) len v bytovych podmienkach 17-18 stupnov, nastastie bez ujmy :)......ale pracujem na moznosti aj pre studene zazimovanie....nakolko pojde o moju prvu mandarinku dam na Vase doporucenie ohladom odrody.... poprosim Vas tiez o Vase cenove podmienky pre predaj, resp. dopravu.......pepone1@post.sk
pepone

Poslaťod citrusarmilan » Pon 04. Mar 2013 22:05:55

zdravim peponeho, citrusy mám poväčšinou štepené na Ponciruse nakoľko mám vlastné semenáče, ale najde sa niečo aj na citrumele a do buducna budem štepiť aj na bigaradiu Sour orange a špecialnu podnož SP pre pestovanie v byte. Podľa mojich skúsenosti ale nič nenahradi chladne zimovanie. V bytoch je možne ideálne chladne zimovanie zabezpečiť na zateplenom / presklennom / balkone. Mne sa osvedčili odrody mandariniek Okitsu, Miyagawa, Matsuyama, Soči 23, Owari, teda hlavne mandarinky zo skupiny Unshiu, pretože majú skoré dozrievanie október - november a v pohode znesú po zazimovani mráz okolo -6°C. Inak kratkodobe mrazy 1 až 2 noci spoľahlivo zlikvidujú aj takého huževnatého škodcu akým je puklica. Citrusy predávam v cenách od 5 eur, podľa veľkosti, zasielam aj na dobierku, poštovné okolo 4 eur hradí odberateľ.
citrusarmilan

Poslaťod Berco » Uto 04. Jún 2013 15:36:08

Zdravím.
Keďže som na túto stránku narazil až dnes, nemal som dostatočné informácie a kúpil som si dva citrusy v Baumaxe. Jeden z nich mi vyhynul a druhý sa mi podarilo zachrániť. Nemal som ich však označené, takže nieviem či mám citrónovník, alebo mandarínku. Chcel by som si nejaký ešte objednať a potreboval by som ako začiatočník aj poradiť akú odrodu. Chcel by som niečo, čo by som mohol aj konzumovať(mandarínku, pomaranč). Môžete mi prosím poradiť?? kontakt na mail: robertpop@azet.sk
Ďakujem.
Berco

Poslaťod Richard77 » Ned 15. Dec 2013 12:34:27

citrusarmilan píše:zdravim peponeho, citrusy mám poväčšinou štepené na Ponciruse nakoľko mám vlastné semenáče, ale najde sa niečo aj na citrumele a do buducna budem štepiť aj na bigaradiu Sour orange a špecialnu podnož SP pre pestovanie v byte. Podľa mojich skúsenosti ale nič nenahradi chladne zimovanie. V bytoch je možne ideálne chladne zimovanie zabezpečiť na zateplenom / presklennom / balkone. Mne sa osvedčili odrody mandariniek Okitsu, Miyagawa, Matsuyama, Soči 23, Owari, teda hlavne mandarinky zo skupiny Unshiu, pretože majú skoré dozrievanie október - november a v pohode znesú po zazimovani mráz okolo -6°C. Inak kratkodobe mrazy 1 až 2 noci spoľahlivo zlikvidujú aj takého huževnatého škodcu akým je puklica. Citrusy predávam v cenách od 5 eur, podľa veľkosti, zasielam aj na dobierku, poštovné okolo 4 eur hradí odberateľ.

Dobrý deň mohli by ste mi poslať zoznam rastlín čo máte na predaj. Posielate len na jar. Info na r.kurec@gmail.com
Richard77

Poslaťod denky » Sob 07. Jan 2017 15:14:58

Seus milan, mal by som zaujem o zoznam tvojho genofondu. Ak sa da, posli prosim na denis@denkyvideo.sk.
Vdaka
denky

Poslaťod PeterStano » Sob 20. Okt 2018 11:33:46

zdravimchcel by som sa spýtať či náhodou nemáte mandarinkovnik Hashimoto zaštepenu na Poncirusu mal by som záujem aj nejaký zoznam citrusov -skorá odroda pomarančovnika...dik môj mail peter.stano1984@gmail.com
PeterStano

Späť na Burza Citrusov

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť